SINAV’ın kalitesi tescillendi!

SINAV’ın kalitesi tescillendi!
SINAV’ın kalitesi tescillendi! SINAV’ın kalitesi tescillendi! SINAV’ın kalitesi tescillendi! SINAV’ın kalitesi tescillendi! SINAV’ın kalitesi tescillendi! SINAV’ın kalitesi tescillendi! SINAV’ın kalitesi tescillendi! SINAV’ın kalitesi tescillendi! SINAV’ın kalitesi tescillendi! SINAV’ın kalitesi tescillendi! SINAV’ın kalitesi tescillendi!


SINAV’ın kalitesi tescillendi!

1 ay önce. / 3073 kez okundu.

Bursa SINAV Eğitim Kurumları’nın kaliteli eğitim şartları Avrupa’dan tam not aldı.
Çok iyi niteliklere sahip eTwinning projeleri düzenleyen öğretmenlere verilen Ulusal Kalite Etiketi’nin bu seneki sahibi Bursa SINAV Koleji’ne gitti.
eTwinning Kalite Etiketi alan projenin belirli bir ulusal standarta ve Avrupa standartına ulaştığını belirtilirken, her sene kalitesini üst çıtalara taşıyan SINAV Koleji’nin özverili öğretmenleri Bursa’ya bu etiketi getirmeyi başardı.
eTwinning Kalite Etiketi ve eTwinning Okul Kalite Etiketi Ödülü Töreni'nde öğretmenlere ödüllerini bizzat Nilüfer İlçe Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem TÜFEKCİ'den aldı.
SINAV Eğitim Kurumları’nın resmi hesabından yapılan açıklamada “Biz öğretmenleri onure eden eTwinning Türkiye Ulusal Destek Servisi'mize, bu güzel organizasyonu hazırlıyan Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi 'mize eTwinning Bursa İl Koordinatörümüze, eTwinning projelerinde başarılı çalışmalarından dolayı okul yöneticimiz Nedim ÇALIŞKAN ve Fen Bilgisi Öğretmenimiz Funda TAŞBAŞ'ı tebrik ediyoruz.” denildi.

Bursa Sınav Eğitim Kurumları

Bursa Sınav Eğitim Kurumları

2022’de 33 yıllık eğitimcilik deneyimine ulaşacak olan Bursa Sınav Eğitim Kurumları, “Dünya Vatandaşı Bireyler” yetiştirmek amacıyla yola çıkmıştır. Dersanecilik ile başlayıp okullaşma sürecine geçen kurumumuz bünyesinde 11 kampüs, 11 Bursa Çocuk Üniversitesi ve 11 Kurs Merkezi bulunmaktadır. 15.000 öğrencinin her gün disiplinli biçimde eğitim aldığı kurumlarımız “Ortak Akıl” felsefesi ile yönetilmektedir.

2.000'den fazla eğitimci ve 15.000 öğrenciden oluşan dev aile

Anaokulu ile başlayıp, ortaokul, lise seviyelerinde eğitim-öğretim faaliyetleri sürdüren Bursa Sınav Eğitim Kurumları’ndan mezun olan birçok aile bireyimiz öğretmen olarak kurumlarımızda çalışmaya başlamıştır. “Ortak Akıl” felsefemizde, öğrenci-veli-eğitimci birlikteliğini etkin kılmaktayız. Eğitim-öğretim çalışmalarımızda, çağdaş-global yöntemleri araştırıp ortaklaşa oluşturulan bilgi-deneyim süzgecinden geçiren ailemiz ‘en doğru’ ve ‘en etkin’ dili oluşturmaktadır.

Nitelikli eğitim, kaliteli yaşam ilkelerimiz

Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Asya kıtalarındaki bütün eğitim modellerini incelemek adına çıktığımız yolculuklardan birçok yeni ayrıntıyla Bursa’ya dönerek Bursa Sınav Eğitim Kurumları’ndaki öğrencilere yepyeni nitelikler kazandırıyoruz. Anaokulundan 12. sınıfa kadar neredeyse çocukluğunun tamamını kurumlarımızda geçiren evlatlarımız için akademik anlamda sıkıcı olmayan metotlar geliştirmekteyiz. Gelecekte yaşayacakları yetişkin yaşamına onları hazırlarken önceliğimiz her zaman ‘nitelikli eğitim’ ve ‘kaliteli yaşam’ olmuştur.

Atatürk ilkelerinin izinde bilimsel eğitim

Ulu Önder Atatürk’ün eğitim hakkındaki düşüncelerini şiar alarak sanatı, sporu, yabancı dili, iletişimi ve insanlık değerlerini eğitim yaşantımızın içine ekledik. 30 yıla yakın zamandır anlayışımızı sürekli yenileyerek dünyayı yakalamayı başardık. Lise giriş ve üniversite giriş sınavlarındaki öğrenci başarıları ile yetinmeyip sosyal yetkinlikleri artırmak amacıyla AB entegrasyonları yapıyoruz. Birçok AB projesine katılan öğrencilerimiz Bursa Sınav Okulları’nda edindikleri evrensel kültür sayesinde açtıkları her kapının ardında parlak bir gelecek bulmaktadır.

Bursa Sınav Eğitim Kurumları kurucusu Yönetim Kurulu Başkanımız, Eğitimci Gıyasettin Bingöl’ün sıklıkla ifade ettiği ve Sınav Eğitim Kurumlarının mottosu olan, “usta kaptan fırtınalı havada belli olur” sözünden hareketle biz öğrencilerimizi hayatın her şartına hazırlamakla görevliyiz.