YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI

YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI
YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI


YÜZME BRANŞI OKUL SPORLARINDA BURSA SINAV DAMGASI

2 ay önce. / 3114 kez okundu.

23-24-25 Kasım 2021 tarihlerinde Atıcılar Olimpik Yüzme havuzunda yapılan Okulsporları Gençler müsabakalarına 3 kampüs olarak (Özlüce-Demirci-Bademli) toplamda 10 öğrencimiz ile katılım sağladık. Ferdi olarak Ege Nizam 2 mesafeden, Takım olarak Özlüce Kız Takımı grup müsabakalarına katılma hakkı kazanmıştır. Sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz 🙏🏻
Sporcu Öğrencilerimiz
Özlüce Kampüs
Yıldız Özge Öztürk - 50 Kelebek Bursa 2. - 200 Kelebek Bursa Şampiyonu - 100 Kelebek Bursa Şampiyonu
Kardelen Gürsoy - 400 Serbest Bursa 3. - 200 Karışık Bursa 2. - 100 Serbest 2. - 200 Serbest Bursa 3.
Ceren Demir - 100 Sırt Bursa 3.
Irmak Halat - 50 Sırtüstü
Kız Bayrak Takımı 4100 Serbest Bursa Şampiyonu - 4100 Karışık Bursa Şampiyonu
Ege Nizam - 200 Karışık Bursa 2. - 50 Sırtüstü - 100 Sırtüstü Bursa Şampiyonu - 200 Sırtüstü Bursa Şampiyonu
Mert Çivicioğlu - 50 Kurbağalama Bursa 3.
Demirci Kampüs
Zeynep Feyza Çakar - 200 Kurbağalama Bursa 4. - 100 Kurbağalama Bursa 4. - 50 Serbest Bursa 2. - 50 Kurbağalama Bursa 3.
Mert Güney
Bademli Kampüs
Mehmet Pekbilir - 50 Serbest Bursa 4. - 50 Kelebek Bursa 2.

Bursa Sınav Eğitim Kurumları

Bursa Sınav Eğitim Kurumları

2022’de 33 yıllık eğitimcilik deneyimine ulaşacak olan Bursa Sınav Eğitim Kurumları, “Dünya Vatandaşı Bireyler” yetiştirmek amacıyla yola çıkmıştır. Dersanecilik ile başlayıp okullaşma sürecine geçen kurumumuz bünyesinde 11 kampüs, 11 Bursa Çocuk Üniversitesi ve 11 Kurs Merkezi bulunmaktadır. 15.000 öğrencinin her gün disiplinli biçimde eğitim aldığı kurumlarımız “Ortak Akıl” felsefesi ile yönetilmektedir.

2.000'den fazla eğitimci ve 15.000 öğrenciden oluşan dev aile

Anaokulu ile başlayıp, ortaokul, lise seviyelerinde eğitim-öğretim faaliyetleri sürdüren Bursa Sınav Eğitim Kurumları’ndan mezun olan birçok aile bireyimiz öğretmen olarak kurumlarımızda çalışmaya başlamıştır. “Ortak Akıl” felsefemizde, öğrenci-veli-eğitimci birlikteliğini etkin kılmaktayız. Eğitim-öğretim çalışmalarımızda, çağdaş-global yöntemleri araştırıp ortaklaşa oluşturulan bilgi-deneyim süzgecinden geçiren ailemiz ‘en doğru’ ve ‘en etkin’ dili oluşturmaktadır.

Nitelikli eğitim, kaliteli yaşam ilkelerimiz

Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Asya kıtalarındaki bütün eğitim modellerini incelemek adına çıktığımız yolculuklardan birçok yeni ayrıntıyla Bursa’ya dönerek Bursa Sınav Eğitim Kurumları’ndaki öğrencilere yepyeni nitelikler kazandırıyoruz. Anaokulundan 12. sınıfa kadar neredeyse çocukluğunun tamamını kurumlarımızda geçiren evlatlarımız için akademik anlamda sıkıcı olmayan metotlar geliştirmekteyiz. Gelecekte yaşayacakları yetişkin yaşamına onları hazırlarken önceliğimiz her zaman ‘nitelikli eğitim’ ve ‘kaliteli yaşam’ olmuştur.

Atatürk ilkelerinin izinde bilimsel eğitim

Ulu Önder Atatürk’ün eğitim hakkındaki düşüncelerini şiar alarak sanatı, sporu, yabancı dili, iletişimi ve insanlık değerlerini eğitim yaşantımızın içine ekledik. 30 yıla yakın zamandır anlayışımızı sürekli yenileyerek dünyayı yakalamayı başardık. Lise giriş ve üniversite giriş sınavlarındaki öğrenci başarıları ile yetinmeyip sosyal yetkinlikleri artırmak amacıyla AB entegrasyonları yapıyoruz. Birçok AB projesine katılan öğrencilerimiz Bursa Sınav Okulları’nda edindikleri evrensel kültür sayesinde açtıkları her kapının ardında parlak bir gelecek bulmaktadır.

Bursa Sınav Eğitim Kurumları kurucusu Yönetim Kurulu Başkanımız, Eğitimci Gıyasettin Bingöl’ün sıklıkla ifade ettiği ve Sınav Eğitim Kurumlarının mottosu olan, “usta kaptan fırtınalı havada belli olur” sözünden hareketle biz öğrencilerimizi hayatın her şartına hazırlamakla görevliyiz.