2023 LGS’de yine zirvede

2023 LGS’de yine zirvede
2023 LGS’de yine zirvede 2023 LGS’de yine zirvede 2023 LGS’de yine zirvede 2023 LGS’de yine zirvede 2023 LGS’de yine zirvede 2023 LGS’de yine zirvede 2023 LGS’de yine zirvede


2023 LGS’de yine zirvede

1 yıl önce. / 19727 kez okundu.

Nitelikli eğitimi ile Bursa’nın özel okulculukta amiral gemisi olan Bursa Sınav Eğitim Kurumları, öğrencilerinin sınavlarda aldığı başarıları ile zirveyi bırakmıyor. 2023 Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavında da bu gelenek bozulmadı. Bursa Sınav Koleji öğrencileri Zeynep Kara ile Bora Ekren bütün sorulara doğru cevap vererek 500 tam puan aldılar ve Türkiye Şampiyonu oldular. Bursa Sınav Koleji’nin onlarca öğrencisi de yüzde sıfırlık dilime girerek büyük bir başarı gösterdi.

Başarılı öğrenciler, Demirci Ana Kampüsü’nde Bursa Sınav Eğitim Kurumları Genel Müdürü Nihat Bingölbalı, kolej müdürleri ve öğrenci ailelerinin katıldığı törenle plaketle ödüllendirildi. Törende konuşan Bursa Sınav Kolejleri Genel Müdürü Nihat Bingölbalı, "Bu sınavda da çok önemli bir başarıya imza attınız. Sizleri ve ailelerinizi kutluyorum. Çok mutlu ve gururluyuz. Lisede doğru bir tercihle eğitim hayatınıza devam ederek, üniversite de bu başarınızı sürdürmenizi diliyorum” dedi.

Bursa Sınav Eğitim Kurumları

Bursa Sınav Eğitim Kurumları

2022’de 33 yıllık eğitimcilik deneyimine ulaşacak olan Bursa Sınav Eğitim Kurumları, “Dünya Vatandaşı Bireyler” yetiştirmek amacıyla yola çıkmıştır. Dersanecilik ile başlayıp okullaşma sürecine geçen kurumumuz bünyesinde 11 kampüs, 11 Bursa Çocuk Üniversitesi ve 9 Kurs Merkezi bulunmaktadır. 15.000 öğrencinin her gün disiplinli biçimde eğitim aldığı kurumlarımız “Ortak Akıl” felsefesi ile yönetilmektedir.

2.000'den fazla eğitimci ve 15.000 öğrenciden oluşan dev aile

Anaokulu ile başlayıp, ortaokul, lise seviyelerinde eğitim-öğretim faaliyetleri sürdüren Bursa Sınav Eğitim Kurumları’ndan mezun olan birçok aile bireyimiz öğretmen olarak kurumlarımızda çalışmaya başlamıştır. “Ortak Akıl” felsefemizde, öğrenci-veli-eğitimci birlikteliğini etkin kılmaktayız. Eğitim-öğretim çalışmalarımızda, çağdaş-global yöntemleri araştırıp ortaklaşa oluşturulan bilgi-deneyim süzgecinden geçiren ailemiz ‘en doğru’ ve ‘en etkin’ dili oluşturmaktadır.

Nitelikli eğitim, kaliteli yaşam ilkelerimiz

Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Asya kıtalarındaki bütün eğitim modellerini incelemek adına çıktığımız yolculuklardan birçok yeni ayrıntıyla Bursa’ya dönerek Bursa Sınav Eğitim Kurumları’ndaki öğrencilere yepyeni nitelikler kazandırıyoruz. Anaokulundan 12. sınıfa kadar neredeyse çocukluğunun tamamını kurumlarımızda geçiren evlatlarımız için akademik anlamda sıkıcı olmayan metotlar geliştirmekteyiz. Gelecekte yaşayacakları yetişkin yaşamına onları hazırlarken önceliğimiz her zaman ‘nitelikli eğitim’ ve ‘kaliteli yaşam’ olmuştur.

Atatürk ilkelerinin izinde bilimsel eğitim

Ulu Önder Atatürk’ün eğitim hakkındaki düşüncelerini şiar alarak sanatı, sporu, yabancı dili, iletişimi ve insanlık değerlerini eğitim yaşantımızın içine ekledik. 30 yıla yakın zamandır anlayışımızı sürekli yenileyerek dünyayı yakalamayı başardık. Lise giriş ve üniversite giriş sınavlarındaki öğrenci başarıları ile yetinmeyip sosyal yetkinlikleri artırmak amacıyla AB entegrasyonları yapıyoruz. Birçok AB projesine katılan öğrencilerimiz Bursa Sınav Okulları’nda edindikleri evrensel kültür sayesinde açtıkları her kapının ardında parlak bir gelecek bulmaktadır.

Bursa Sınav Eğitim Kurumları kurucusu Yönetim Kurulu Başkanımız, Eğitimci Gıyasettin Bingöl’ün sıklıkla ifade ettiği ve Sınav Eğitim Kurumlarının mottosu olan, “usta kaptan fırtınalı havada belli olur” sözünden hareketle biz öğrencilerimizi hayatın her şartına hazırlamakla görevliyiz.